Kontakt


Hotel Anna z Będzina – kontakt 

Poszukujecie Państwo wygodnych i tanich pokoi w Będzinie lub okolicach? Zainteresowała Was oferta noclegowa naszego hotelu? Planujecie ważną uroczystość rodzinną i potrzebujecie pomocy, np. przy organizacji przyjęcia weselnego lub komunijnego? W naszym hotelu znajdziecie nie tylko odpowiednie miejsce na imprezę, ale i profesjonalne wsparcie oraz sprawdzoną obsługę. Czeka na Was komfortowa sala weselna, restauracja i kawiarnia, oraz wygodne i tanie noclegi.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z Hotelem Anna z Będzina. Zapytania dotyczące naszej oferty mogą Państwo przesyłać poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.

Hotel w Będzinie – dane kontaktowe

Hotel Anna

Usługowa 8 42-500 Będzin
Telefon: 32 267 40 41
Telefon komórkowy: 601 500 089

E-mail: kosjan@vp.pl

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: URL file-access is disabled in the server configuration in /www/hotel-anna.com.pl/wp-content/themes/starter-4/extend/wp_shorts.php on line 94

Warning: file_get_contents(https://maps.googleapis.com/maps/api/geocode/json?address=Polska%2B42-500+%2BB%C4%99dzin%2BUs%C5%82ugowa+8&sensor=true) [function.file-get-contents]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /www/hotel-anna.com.pl/wp-content/themes/starter-4/extend/wp_shorts.php on line 94
Pokaż na większej mapie

/

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.hotel-anna.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KOSJAN JANUSZ I TOMASZ KOSAŁKA SP.J., Usługowa 4 42-500 Będzin, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kosjan@vp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny